Danışmanlık Hizmetleri
1-Uygun Alan Tespiti
Güneş Enerji Santrali yatırımınızın yüksek verimlilik, maksimum performans ile faaliyette olması için birçok kriterde değerlendirme yaparak projenizin en uygun alanda kurulmasını sağlar.

2- Tasarım ve Fizibilite Çalışmaları
Güneş Enerji Santrali projenizin aylık bazda, yıllık enerji üretim değerlerini hesaplayarak; yatırımınızın amortisman süresini en aza indirmek için kullanılacak ekipman ve uygulanacak işçilik konusunda sisteminizi tasarımını gerçekleştirir.

3- Detaylı Teknik Şartname Hazırlanması
Güneş Enerji Santrali yatırımınızın kurulum aşamasında tüm teknik detayları belirleyerek, birçok firmadan teklif almanıza yardımcı olur ve pazar araştırması yapmanızı sağlar.

4- Tesisin Tüm Projelerinin Hazırlanması
Güneş Enerji Santralinize ait tüm Elektrik ve Statik projeleri hazırlayarak yetkili kamu kurumlarına onaylatır.

5- Tüm Kamu Kurum Başvuru ve İzinlerin Alınması
Güneş Enerji Santraliniz için belediye, yerel enerji dağıtım şirketi, TEDAŞ, EPDK, Enerji Bakanlığı vb. tüm resmi kurum başvuruları ve gerekli izinlerin alınması konusunda yatırımcılarına en iyi şekilde hizmet verir.

6- Güneş Enerji Santrali Devir, Birleşme ve Bölünme İşlemleri
Mevzuat ve yönetmeliklere hakim uzman kadrosu ile; lisanssız elektrik üretim santrallerinin, yerel elektrik dağıtım ve perakende şirketleri, ticaret sicil müdürlükleri ve diğer kamu kuruluşlarında gerekli izin ve işlemlerin yapılması konusunda hizmet verir.
KURUMSAL Hakkımızda Referanslar
İLETİŞİM Telefonlar
Denizli Ofis:
0532 173 71 14
İzmir Ofis:
0553 216 51 85
E-Posta
[email protected]
PiSolar / Güneş Burada
Mega Tasarım © 2018