KURUMSAL
PiSolar Enerji Sistemleri; Uzun yıllar boyunca Güneş Enerji Santrali sektöründe EPC (Engineering, Procurement & Construction) alanında faaliyet gösteren uzman kadronun tek çatı altında toplanması ile Göksel KIRAY ve Sidar Anıl ÖZALP tarafından kurulmuştur. Faaliyet alanı sadece Güneş Enerji Santrali olan PiSolar, Güneşten elektrik üretiminin her aşamasında uzman teknik kadrosu ile yatırımcılarına en iyi şekilde hizmet verir.

Uzmanlık
PiSolar ekibi, Güneş Enerji Santrali kurulumunda birleşen, elektrik ve inşaat sektörlerinde kendini sürekli geliştiren - yenileyen bir yapıya sahiptir. Vermiş olduğu hizmetlerde alınan yüksek verim ve maksimum performans uzmanlığın en büyük kanıtıdır.

Güvenilirlik
Sunduğu üst düzey hizmetlerin yanı sıra satış sonrası teknik destek hizmetlerine de önem vererek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Daha önce PiSolar hizmetlerinden yararlanmış yatırımcılar ile görüşülmesini şiddetle tavsiye eder.

Deneyim
PiSolar ekibi 2013 yılından itibaren birçok Güneş Enerji Santralinin; tasarım, mühendislik, projelendirme, tedarik, kurulum ve işletme-bakım-onarım gibi alanlarında faaliyet göstererek deneyim kazanmıştır. Genç ve dinamik kadrosunun yanı sıra 20 yılı aşkın süredir inşaat ve enerji sektöründe faaliyet gösteren deneyimli ekibi de şirket bünyesinde yer almaktadır.
KURUMSAL Hakkımızda Referanslar
İLETİŞİM Telefonlar
Denizli Ofis:
0532 173 71 14
İzmir Ofis:
0553 216 51 85
E-Posta
[email protected]
PiSolar / Güneş Burada
Mega Tasarım © 2018